Parafii Matki Bożej Królowej Polski

• Klub Seniora założony został przy naszej Parafii 13 marca 2012 roku z myślą o towarzyskich spotkaniach, oraz o przyjacielskich relacjach członków Klubu, zarówno parafian jak i gości.
  • Zarząd Klubu:

Przewodnicząca: - Maria Jakuszyk, tel.: 647 853 4948
Zastępca:          - Maria Cuprys, tel.: 416 290 6473
Skarbnik: - Irena Przybylska, tel.: 905 831 3585

• Spotkania Klubu Seniora odbywają się w każdy wtorek o godz. 5:00pm w "Sala Nova" przy plebani, gdzie podawana jest herbatka i ciastka.
    Wspaniała i życzliwa atmosfera sprawia, że w czasie spotkań członkowie prowadzą dyskusje poruszające różne tematy, m.in.: religijne, z życia codziennego i bieżące - interesujące członków Klubu. Uczestniczymy także w uroczystościach kościelnych takich jak: Opłatek Parafialny, Pikniki, Spotkania Biblijne, itp.

• Z historii Klubu:
    - na jednym ze spotkań gościliśmy pana Edwarda Zawadzkiego, autora książki: "Polacy w nowym świecie",
    - uczestniczyliśmy w grzybobraniu,
    - wspólnie organizowaliśmy regularne spacery do parku lub do Town Centre, kończąc spotkania przy kawie,
    - zorganizowane zostało BBQ,
    - udział w wyjeździe do parafii św. Jadwigi w Oshawie i lunchu w Domu Kombatanta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH!
GWARANTUJEMY DOBRY I OWOCNY CZAS!